Grupa Thermod

Thermod Polska jest firmą wchodzącą w skład szwedzkiej Grupy Lagercrantz.

Począwszy od 1990 roku produkcja drzwi odbywa się w Polsce. Zakład produkcyjny znajduje się w Grodzisku Wielkopolskim koło Poznania. Zatrudniamy ponad 50 pracowników wytwarzających nasze drzwi i okna.

Thermod Polska opracowuje, produkuje oraz sprzedaje drzwi specjalistyczne o powierzchni z laminatu wzmocnionego włóknem szklanym, charakteryzujące się długą żywotnością oraz wysoką jakością, przeznaczone dla chłodni, mroźni oraz środowisk, gdzie istnieją rygorystyczne wymogi związane z higienicznością produktu i jego odpornością na wilgoć. Wartość sprzedaży produktów w podziale na obszar geograficzny, prezentuję się następująco:

  • Szwecja (60%)
  • Polska (30%)
  • inne kraje Europy Północnej (10%).

Większą cześć klientów stanowią firmy z branży przemysłu spożywczego (przetwórnie, spożywczy handel detaliczny i placówki gastronomiczne) z branży medycznej, obiektów sportowych (pływalnie) itp. Całkowita wartość sprzedaży rocznej to ponad 55 milionów koron szwedzkich.

Nasz dział sprzedaży opiera się na sieci biur handlowych rozproszonych po całej Polsce. Wszyscy nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji.
Nasze Biuro Obsługi Klienta jest gotowe udzielić Państwu wszelkich udostępnionych informacji.

Dzięki naszym ciągłym badaniom i rozwojowi naszego produktu jesteśmy wiodącą firmą tam, gdzie poszukiwana jest trwałość, praktyczność i łatwość montażu. Z tego powodu jesteśmy liderem naszego segmentu rynku oraz możemy sprostać wzrastającym wymaganiom klientów.

Dostarczyliśmy nasze produkty ku satysfakcji naszych klientów nieomal w całym świecie, m.in. do USA, Japonii, Chin, Arabii Saudyjskiej i większości krajów Europy.

Thermod wytworzył skuteczny system logistyczny, w którym transport większości produktów dokonywany jest naszymi własnymi samochodami lub przy pomocy sprawdzonych firm kurierskich. To oznacza, że możecie Państwo być pewni otrzymania właściwego produktu we właściwym czasie.